Zoznam zariadení

Hľadáte zariadenie pre Vaše dieťa?

Materské centrum Lúčik

MC Lúčik je tu pre všetky mamičky, oteckov, babičky, deduškov... a ich malé Lúčiky od 0 do 6 rokov.

Kongo

01.09.2014 v OC IDEA otvorilo opäť svoje brány fantastického detského ihriska, najväčšieho svojho druhu plnom atrakcií na Slovensku, kde na ploche 1350 m2 na deti čakajú: hojdačky, šmýkačky, tobogan, trampolíny, domáce kino, SIMULÁCIA ZÁVODNÉHO KOKPITU, simulátor motoriek, videohry, X-BOX KINECT, nafukovacie skákacie hrady, dopravné ihrisko so šliapacími GO-KARTS autíčkami, Multifunkčná MEGA preliezačka plná prekvapení, umelá lezecká stena, ping-pong, air hockey, MEGA STAVEBNICA -KOCKY, air hockey, automat na šípky, pieskovisko, komické zrkadlá, STRELNICA a mnoho možností na vykonávanie rozličných pohybových aktivít s nespočetným množstvom zábavy rôzneho druhu.Kam s deťmi v Žiline a okolí na celý deň a za každého počasia. Široké spektrum atrakcií poskytne zábavu pre dieťa v každom veku a za každého počasia. U nás je vždy pekné počasie :-) a výborná nálada.Široké spektrum atrakcií poskytne zábavu pre dieťa v každom veku. Multifunkčná preliezačka plná prekvapení, prekážok, šmýkačiek, toboganov a iných dobrodružstiev.Rodinné zábavné centrum KONGO s kaviarňou a občerstvením si môžete prenajať na organizovanie:rodinných osláv,firemných večierkov,detských PARTY,narodeninových, meninových osláv,koncoročný večierkov a podobne.KONGO Vám pripraví Vašu firemnú alebo rodinnú akciu presne na mieru. Častou požiadavkou zákazníkov je tiež spojená akcia pre dospelých a deti. Pre túto príležitosť sú schopní Vám pripraviť občerstvenie – obed, večeru …… a tiež zábavný park – tu prebiehajú súťaže pre deti i dospelých.Počas akcie Vám deti postrážia.Naša skvelá ponuka týmto nekončí! V KONGU – Vo svete zábavy pre najdôležitejších ľudí na svete, pre Vaše deti usporiadame oslavy podľa ich a Vašich predstáv. Stačí len rezerváciu a zvyšok môžete bez obáv nechať na nás.“KONGO – keď ho miluješ nie je čo riešiť” nájdete v OC Idea na ulici kamennej 3 v Žiline na 2. poschodí a vďaka veľkokapacitnému parkovisku nebudete mať nikdy problém kde Vaše autíčko zaparkovať. Parkovanie priamo pred KONGO-m, kde sa pohodlne a jednoducho dostanete z vozidla priamo k nám. Pridajte si nás na FACEBOOK kde budete informovaní o novinkách a my Vás za to ešte odmeníme, https://www.facebook.com/kongocentrumOtváracie hodiny v KONGUPondelok: Zatvorené (Otvorené len počas prázdnin a štátnych sviatkov od 09:00 do 19:30)Utorok: 09:00 do 19:30Streda: 09:00 do 19:30Štvrtok: 09:00 do 19:30Piatok: 09:00 do 19:30Sobota: 09:00 do 19:30Nedeľa: 09:00 do 19:00

Súkromná materská škola TatraKUK

SMŠ TatraKUK je materská škola, ktorá úspešne poskytuje svoje kvalitné služby u od roku 2011. Naša MŠ sa zameriava, okrem dosahovania bežných cieľov stanovených Štátnym vzdelávacím programom, najmä na 3 oblasti:1. budovanie dôležitých základov pre zdravý životný štýl - dennodenný prísun ovocia a zeleniny, rozvoj všeobecných pohybových predpokladov a cvičenie zamerané na prevenciu plochých nôh a chybného držania tela, pobyt vonku 2x denne2. budovanie vzťahu k angličtine ako k cudziemu jazyku 3. rozvíjanie bádateľských zručností pri realizácii rôznych zaujímavých pokusov z rôznych oblastíV našej MŠ sú deti rozdelené do 2 stabilných tried po 14 detí so svojimi kmeňovými učiteľkami.

Jasličky Slimáčik - Monte

Naše jasličky Slimáčik - Monte sú určené deťom od 1-3 rokov. O detičky sa starajú milé a starostlivé pani učiteľky, ktoré sa riadia pravidlom: pomôž mi, aby som to dokázal sám.Vo výučby sú zaradené prvky montessori a výučba angličtiny formou posluchu, napodobňovania a rytmizácie. Výsledky našej práce si môžete pozrieť aj na facebooku Jasličky Slimáčik - Monte a na www stránke http://www.slimacik-monte.estranky.sk/.

Motýlik

Detské jasličky alebo zariadenie pre deti do 3 rokov ( bývalý názov Slimáčik -monte)Veľký Bysterec

Súkromná základná škola s materskou školou Jánoš

Súkromná materská škola Ďatelinka, s.r.o.

Súkromná materská škola

Súkromná špeciálna materská škola


Hore