Zoznam zariadení

Hľadáte zariadenie pre Vaše dieťa?

FUNNY KIDS ACADEMY - montessori jasle

Svojho druhu sme jediné súkromné slovensko-anglické montessori jasle a poldenná škôlka v okrese Prievidza. Na deti čaká kvalifikovaný, milý a starostlivý personál: profesionálne opatrovateľky alebo učiteľky s praxou a kurzami z montessori pedagogiky a aktívnou znalosťou angličtiny. Prijímame deti od 18 mes.- 4r. počas celého roka, v prípade, že máme voľné miesto. Tešíme sa na deti všetkých národností. Sme jasličky , kde učíme pre život.

Detské jasle Dúhovčatá

Vitajte. Do našich jasličiek prijímame deti od pol roka do 3 rokov. Každému dieťatku poskytujeme individuálnu a plnohodnotnú starostlivosť, ktorú zaručujeme malým počtom detí na jednu opatrovateľku. Maximálny počet detí v jasličkách je 8.Naučíme naše dúhovčatká všetko to, čo na svoj vek majú zvládnuť. Postupne sa sami obliekať, papať, nočnikovať a neskôr chodiť na WC. Veľa básničiek, pesničiek a to všetko bez príkazov a zákazov s láskou, pochvalou, povzbudením a vysvetlením. Budeme sa učiť zázračné slovíčka prosím a ďakujem, milovať prírodu a všetko živé v nej, a tak úspešne urobíme prvé kroky k tomu, aby z nich boli úžasné, jedinečné a šťastné bytosti. Čo ešte vieme zaručiť?Veľa, veľa lásky, priateľstva a krásnych zážitkov, aby teplúčko domčeka cítili aj v našich jasličkách.A ešte niečo o mne:Som detská sestra a do otvorenia jasličiek som pracovala v zdravotníctve. Sama som matkou 3 synov.My ešte nie sme škôlka. My sme rodina.

Materské centrum Ovečka

MC Ovečka ( opatrovanie detí ) poskytuje celodennú, dlhodobú starostlivosť o deti vo veku od 6 mesiacov až do 6 rokov s výchovno-vzdelávacím programom .Deti učíme dodržiavaniu hygienických a stravovacích návykov, pravidlá správania, vedieť sa samostatne obliekať, stolovať, rozvíjať v deťoch sebaprezentáciu, ale aj hudobné, výtvarné a estetické cítenie. U detí rozvíjame bohatú slovnú zásobu čítaním encyklopédií, rozprávok, neustálou komunikáciou, učením sa básní, piesní.Ku každému dieťatku pristupujeme individuálne, pretože každé je jedinečné .viac : www.ovecka.estranky.sk , nájdete nás i na facebooku

Detské jasle Mravček

Detské jasle Mravček zabezpečujú celodennú starostlivosť pre deti vo veku 1-4 roky

Súkromná materská škola Čachtice n.o.

Súkromná materská škola

Slimáčik - Mgr. Zuzana Mildeová

Funny Kids Academy - Monika Kupcová

Detský zámok Kvetinka


Hore