Zoznam zariadení

Hľadáte zariadenie pre Vaše dieťa?

Jasle HARMÓNIA

Detské jasle HARMÓNIA poskytujú tú najlepšiu možnú starostlivosť, opateru a výchovu pre deti vo veku od 6 mesiacov do 3,5 roka v príjemnom domáckom prostredí naplnenom harmóniou, láskou, radosťou a spokojnosťou. O Vaše deti sa staráme s veľkou pozornosťou a citom, vytvárame pre ne miesto plné života, kde počuť srdečný a radostný smiech, šťastných a spokojných detí.Prevádzku máme otvorenú celoročne (aj počas prázdnin). Poskytujeme komplexnú, nadštandardnú: - mesačnú celodennú starostlivosť, - občasnú celodennú starostlivosť, - poldennú mesačnú starostlivosť, - občasnú hodinovú starostlivosť. Bližšie informácie na: http://www.jasleharmonia.sk

Jaja Baby Care s.r.o.

Jaja Baby Care sú nové nadštandardné jasličky, jedinečné svojho druhu, ktoré ponúkajú starostlivosť pre deti od 1 roka do 4 rokov v príjemnom a tichom prostredí na Belvederi v Banskej Bystrici.Našim poslaním je zabezpečiť deťom pokojnú a láskavú atmosféru s množstvom aktivít rozvíjajúcich tvorivosť, inteligenciu, lásku k prírode a živým bytostiam. Starostlivosť v sebe zahŕňa pedagogickú časť a výchovno-vzdelávacie činnosti so začleňovaním anglického jazyka-bilingválnou výučbou s kvalifikovanými lektormi, formou hry, rozvoj poznávacích, rozumových, komunikačných, umeleckých a sociálnych schopností.

Gombička

V našom súkromnom detskom centre Gombička je svet pre Vás a Vaše dieťatko proste "Gombička"Poskytujeme starostlivosť a opateru pre Vaše dieťatko s láskou a s individuálnym prístupom, ktorý rešpektuje jedinečnosť a výnimočnosť každej Vašej malej "Gombičky".

Stadetore, n.o.

Kozelnická Jarmila

Paráda - Mgr. Mariana Mitterová


Hore