Zoznam zariadení

Hľadáte zariadenie pre Vaše dieťa?

Súkromná škôlka Brmbolec

Sme rodinná súkromná škôlka pre deti vo veku od 2 - 6 rokov, zaradená do siete škôlok pod ministerstvom školstva SR. Ponúkame kvalitné predprimárne vzdelávanie v rodinnom prostredí, s kapacitou 20 detí. Deti sú rozdelené do dvoch tried podľa veku. Organizujeme množstvo kultúrnych, športových, kreatívnych programov pre deti ale aj ich rodičov. Zabezpečíme pre dieťa príjemné prostredie a podporíme osobnostný rast dieťaťa.

Detské centrum KVETINKOVO

Bilingválna škôlka s celodennou komunikáciou v nemeckom jazyku.

Detské centrum KVETINKOVO

Súkromné predškolské zariadenie pre deti od 2,5 - 6 rokov s celodennou komunikáciou v nemeckom jazyku.

Jaja Baby Care s.r.o.

Jaja Baby Care sú nové nadštandardné jasličky, jedinečné svojho druhu, ktoré ponúkajú starostlivosť pre deti od 1 roka do 4 rokov v príjemnom a tichom prostredí na Belvederi v Banskej Bystrici.Našim poslaním je zabezpečiť deťom pokojnú a láskavú atmosféru s množstvom aktivít rozvíjajúcich tvorivosť, inteligenciu, lásku k prírode a živým bytostiam. Starostlivosť v sebe zahŕňa pedagogickú časť a výchovno-vzdelávacie činnosti so začleňovaním anglického jazyka-bilingválnou výučbou s kvalifikovanými lektormi, formou hry, rozvoj poznávacích, rozumových, komunikačných, umeleckých a sociálnych schopností.

Súkromná škôlka pre detičky od 1 do 4 rokov s celodennou výučbou anglického jazyka, skutočne individ

Súkromná škôlka pre detičky od 1 do 4 rokov s celodennou výučbou anglického jazyka, skutočne individuálnym prístupom ku každému dieťatku, profesionálnym kvalifikovaným personálom milujúcim deti, v prostredí krásneho nového rodinného domu s veľkou záhradou, ktorý sa nachádza v blízkosti krásnej prírody mimo hlavnej cesty.

Škôlka Sovička

Súkromná anglická materská škola pre deti od 1,5 do 6 rokov.

 jasle škôlka detské centrum
 jasle škôlka detské centrum
 jasle škôlka detské centrum

Hore