Zoznam zariadení

Hľadáte zariadenie pre Vaše dieťa?

Lienka

Naša Lienka sa nachádza v krásnom prostredí Mesta Hurbanovo. Zaisťujeme celodennú, poldennú i celomesačnú starostlivosť. Prostredie máme bezbariérové, interiérovo i exteriérovo upravené, pre detičky do troch rokov. V rámci výuky používame inovatívny Montessori prístup. Naše Lienočky krásne socializujeme prirodzeným a s láskavým prístupom prostredníctvom profesionálnych opatrovateliek. v rámci zariadenia máme k dispozícii i zdravotnú sestru, ktorá dieťatku poskytne zdravotnícku pomoc a maminke zaistí potrebnú edukáciu ohľadne zdravotného stavu dieťatka. Sme všestranne otvorení novým možnostiam. Snažíme sa vytvoriť príjemnú a rodinnú atmosféru.:)

Materská škola sv. Vincenta de Paul

MOUSE IN THE HOUSE

Súkromná materská škola

Sme súkromná škôlka a jasle už 17 rokov. V jasličkách máme deti od 1 roka do 3 rokov, v škôlke deti od 3 rokov do 6 rokov. U nás prebieha aj výučba predškolákov. Deti sú vedené k láske k prírode, ohľaduplnosti voči menším deťom, úcta k starším, vedieť sa podeliť, a výučba prebieha podľa programu doplnené o výtvarnú výchovu, dramatickú výchovu cez rozprávky, a hlavne hry - tvorivé práce.

UniCare, s.r.o.

UniCare centrum – unikátny koncept vzdelávania, starostlivosti o deti, zábavy a relaxu pod jednou strechou. Overené riešenia osobného rozvoja detí aj dospelých krásnom, inšpiratívnom prostredí prispôsobenom deťom aj dospelých.CoWorking centrum pre pracujúcich rodičov.... zdieľané kancelárie ZDARMA...ste na materskej/rodičovskej dovolenke, radi by ste podnikali, ALE....* neviete kam s deťmi* neviete ako na to* chýbajú vám peniaze* nemáte kde.....napíšte na coworking@unicare.sk a možno nájdete riešenie práve pre Vás ;)

Detské jasle VČIELKA

Vychádzame z myšlienky, že dieťa je individuálna bytosť, ktorá potrebuje láskyplný záujem a opateru, a preto prihliadame na jeho fyzické a duševné potreby, zdravie a talent. Zároveň sa zameriavame aj na individuálne potreby dieťatka, či už ide o spôsob zaspávania, napr. s hračkou...a iných dôležitých potrieb dieťatka. Taktiež dbáme na individuálnu potrebu spánku, hlavne u najmenších detičiek.

Detské Ihrisko Activeground

Activeground.eu to je miesto pre aktivitu. U nás majú deti možnosť vhodne a naplno rozvíjať fyzické a intelektuálne danosti. Alebo sa len tak vyblázniť.Sme v pasáži OC Galéria Tesco Lamač pri predajni NAY.

Múdre Sovičky - montessori klub a opatrovanie

Montessori klub a opatrovanie. Na deti čaká 130m2 pripraveného prostredia podľa princípov pedagogiky Marie Montessori. Sídlime vo vlastnom v rodinnom dome so záhradou a bezbariérovým prístupom. Nájdete nás v Prievidzi, sídlisko Sever.

Detské centrum PREDŠKOLÁČIK

Predškolské zariadenie rodinného typu s výučbou angličtiny od 2 do 6 rokov


Hore