Zoznam zariadení

Hľadáte zariadenie pre Vaše dieťa?

Detské centrum Zvonček

DC Zvonček je súkromné opatrovateľské zariadenie (jasle) pre deti.Toto minizariadenie funguje na Čiernej Vode od 15. 4. 2011. Poskytujeme celodennú starostlivosť pre deti denne od 7.00 do 17.30 hod. Prijímame deti od 1 do 4 rokov úplne odstavené od kojenia a samostatne chodiace.Nachádzame sa v samostatne stojacom RD s uzavretým dvorom, pieskoviskom, hojdačkami, trampolínou a detským bazénom.Deti majú k dispozícii herňu, kde je veľa hračiek, modelujú, kreslia a skladajú skladačky primerané veku. Spálňa a jedáleň sú osobitné miestnosti.Máme vlastnú domácu kuchyňu, ktorá je pestrá, vyvážená a primeraná, pripravovaná pre deti podľa veku a požiadaviek rodičov. Tri krát do týždňa sme zaviedli výuku angličtiny hravou formou primeronou veku detí. Učíme deti maľovať, modelovať, denne cvičíme, spievame, čítame si rozprávky. Deti v našom kolektíve učíme slušnosti, správaniu sa k svojim kamarátom a samostatnosti pri stolovaní. V našom minikolektíva sa venujeme deťom individuálne a tým eliminujeme negatívne dôsledky zaradenia detí už v rannom veku do veľkých kolektívov (hlavne chorobnosť).Každý rok od nás odchádzajú deti, ktoré sú pripravené tak, že nemajú problém zaradiť sa do "veľkej škôlky" a zvládnuť aj začlenenie do väčšieho kolektívu detí.

Detské centrum Vrakuňáčik

Súkromná materská škôlka pre detičky od 2,5 roka do 6 rokov. Nachádza sa v tichom prostredí mestskej časti Vrakuňa v zrekonštruovanom domčeku s veľkou vlastnou záhradou.Vzdelávací program škôlky je vypracovaný na báze českého praxou overeného konceptu siete škôlok KinderGarten a je určený a prispôsobovaný detičkám všetkých národností.

Kids Point, s. r. o.

Kids Point je prvý ( svojim konceptom ) a jedinečný rodinný klub v Bratislave a okolí, ktorý ponúka moderný, komfortný, estetický priestor pre celú rodinu.Prioritou je šťastné, zdravé, aktívne, spokojné dieťa, jeho pocit bezpečia, obklopené láskou a príjemným prístupom, ktoré bude pripravené na život.Deti každej vekovej kategórie vedieme k užitočnému a aktívnemu využívaniu voľného času, k zdravému životnému štýlu a tiež k tvorivému využívaniu nielen výtvarného materiálu, ale aj recyklovateľného odpadového materiálu.

Kongo

01.09.2014 v OC IDEA otvorilo opäť svoje brány fantastického detského ihriska, najväčšieho svojho druhu plnom atrakcií na Slovensku, kde na ploche 1350 m2 na deti čakajú: hojdačky, šmýkačky, tobogan, trampolíny, domáce kino, SIMULÁCIA ZÁVODNÉHO KOKPITU, simulátor motoriek, videohry, X-BOX KINECT, nafukovacie skákacie hrady, dopravné ihrisko so šliapacími GO-KARTS autíčkami, Multifunkčná MEGA preliezačka plná prekvapení, umelá lezecká stena, ping-pong, air hockey, MEGA STAVEBNICA -KOCKY, air hockey, automat na šípky, pieskovisko, komické zrkadlá, STRELNICA a mnoho možností na vykonávanie rozličných pohybových aktivít s nespočetným množstvom zábavy rôzneho druhu.Kam s deťmi v Žiline a okolí na celý deň a za každého počasia. Široké spektrum atrakcií poskytne zábavu pre dieťa v každom veku a za každého počasia. U nás je vždy pekné počasie :-) a výborná nálada.Široké spektrum atrakcií poskytne zábavu pre dieťa v každom veku. Multifunkčná preliezačka plná prekvapení, prekážok, šmýkačiek, toboganov a iných dobrodružstiev.Rodinné zábavné centrum KONGO s kaviarňou a občerstvením si môžete prenajať na organizovanie:rodinných osláv,firemných večierkov,detských PARTY,narodeninových, meninových osláv,koncoročný večierkov a podobne.KONGO Vám pripraví Vašu firemnú alebo rodinnú akciu presne na mieru. Častou požiadavkou zákazníkov je tiež spojená akcia pre dospelých a deti. Pre túto príležitosť sú schopní Vám pripraviť občerstvenie – obed, večeru …… a tiež zábavný park – tu prebiehajú súťaže pre deti i dospelých.Počas akcie Vám deti postrážia.Naša skvelá ponuka týmto nekončí! V KONGU – Vo svete zábavy pre najdôležitejších ľudí na svete, pre Vaše deti usporiadame oslavy podľa ich a Vašich predstáv. Stačí len rezerváciu a zvyšok môžete bez obáv nechať na nás.“KONGO – keď ho miluješ nie je čo riešiť” nájdete v OC Idea na ulici kamennej 3 v Žiline na 2. poschodí a vďaka veľkokapacitnému parkovisku nebudete mať nikdy problém kde Vaše autíčko zaparkovať. Parkovanie priamo pred KONGO-m, kde sa pohodlne a jednoducho dostanete z vozidla priamo k nám. Pridajte si nás na FACEBOOK kde budete informovaní o novinkách a my Vás za to ešte odmeníme, https://www.facebook.com/kongocentrumOtváracie hodiny v KONGUPondelok: Zatvorené (Otvorené len počas prázdnin a štátnych sviatkov od 09:00 do 19:30)Utorok: 09:00 do 19:30Streda: 09:00 do 19:30Štvrtok: 09:00 do 19:30Piatok: 09:00 do 19:30Sobota: 09:00 do 19:30Nedeľa: 09:00 do 19:00

Detské jasle VČIELKA

Sme moderné detské súkromné jasličky VČIELKA nachádzajúce sa v centre mesta Košíc na ulici Slovenskej jednoty 8 s vlastným hracím ihriskom pre deti.Jasličky poskytujú celodennú, poldennú, dennú a hodinovú starostlivosť v príjemnom detskom prostredí. Detičkám ponúkame okrem výchovno - vzdelávacích aktivít a rozvoja telesného, hudobného, výtvarného umenia aj 4x týždenne hodiny anglického jazyka prirodzenou a hravou formou.

FUNNY KIDS ACADEMY - montessori jasle

Svojho druhu sme jediné súkromné slovensko-anglické montessori jasle a poldenná škôlka v okrese Prievidza. Na deti čaká kvalifikovaný, milý a starostlivý personál: profesionálne opatrovateľky alebo učiteľky s praxou a kurzami z montessori pedagogiky a aktívnou znalosťou angličtiny. Prijímame deti od 18 mes.- 4r. počas celého roka, v prípade, že máme voľné miesto. Tešíme sa na deti všetkých národností. Sme jasličky , kde učíme pre život.

Múdre Sovičky - montessori klub a opatrovanie

Montessori klub a opatrovanie. 130m2 pripraveného prostredia podľa princípov pedagogiky M.Montessori v rodinnom dome v Prievidzi.

Aqua Baby Club Vodní Čerti

Plávanie je veselá hra detí a rodičov, ktorá pomáha v psychomotorickom vývoji. Rozvíja rovnováhu a orientačné schopnosti nad i pod vodnou hladinou. Deti si zvykajú na kolektív detí v rovnakom veku, sú pohybovo zdatnejšie a otužilejšie.

Aqua Baby Club Vodní Čerti

Plávanie je veselá hra detí a rodičov, ktorá pomáha v psychomotorickom vývoji. Rozvíja rovnováhu a orientačné schopnosti nad i pod vodnou hladinou. Deti si zvykajú na kolektív detí v rovnakom veku, sú pohybovo zdatnejšie a otužilejšie.


Hore