Zoznam zariadení

Hľadáte zariadenie pre Vaše dieťa?

Jasle HARMÓNIA

Detské jasle HARMÓNIA poskytujú tú najlepšiu možnú starostlivosť, opateru a výchovu pre deti vo veku od 6 mesiacov do 3,5 roka v príjemnom domáckom prostredí naplnenom harmóniou, láskou, radosťou a spokojnosťou. O Vaše deti sa staráme s veľkou pozornosťou a citom, vytvárame pre ne miesto plné života, kde počuť srdečný a radostný smiech, šťastných a spokojných detí.Prevádzku máme otvorenú celoročne (aj počas prázdnin). Poskytujeme komplexnú, nadštandardnú: - mesačnú celodennú starostlivosť, - občasnú celodennú starostlivosť, - poldennú mesačnú starostlivosť, - občasnú hodinovú starostlivosť. Bližšie informácie na: http://www.jasleharmonia.sk

Materská škola v Šenkviciach

Naša materská škola sa vyznačuje priateľským prostredím, ktoré na prvý pohľad poteší a rozžiari nielen Vaše malé ratolesti, ale aj Vás samotných. Sme si istí, že ihneď po prvej návšteve na Vás dopadne ľahká ťarcha nostalgie. Postačí len chvíľa, pár pohľadov na naše pestro vyzdobené a bohato vybavené triedy, a začnete s úsmevom na tvári spomínať, aké to bolo krásne a bezstarostné dochádzať každý všedný deň do škôlky. Doprajte svojmu dieťaťu krásne prežité predškolské roky, aké si pamätáte Vy a bez váhania ho zapíšte do našej materskej školy.Našu materskú školu nájdete na adrese Horná 11, Šenkvice.Viac tu:http://www.mssenkvice.org/

Medvediky - detské jasle

Jasličky Medvedíky vznikli v roku 2009 a sú určené pre detičky od 1-3 rokov. Nachádzajú sa v samostatnom pavilóne v priestoroch MŠ Ovručská 14 v Košiciach. K dispozícii sú 2 triedy rozdelené podľa veku detičiek, jedálnička,spálnička a šatňa.Spolupracujeme s detskou psychologičkou, detskou logopedičkou, organizujeme spoločné stretnutia s rodičmi (napr., divadelné predstavenia, vianočná kapustnica, deň detí, deň matiek....)Detičky majú prvé skúsenosti s anglickým jazykom s kvalifikovanou lektorkou.

VIVI LAND

Detské interiérové ihrisko s kaviarňou VIVI LAND, sa nachádza oproti BILLE v Poprade. Ihrisko je rozdelené na dve časti, na hernú kobercovú časť a na časť s posedením (pre rodičov aj deti).Na ihrisku sa nachádza kombinovaná zostava šmýkačiek, interiérový hrad, zostava preliezačiek, suchý guličkový bazén, hojdačky, trampolína, priestor pre hru, kreslenie a iné činnosti. Je tu dostatok priestoru na zahratie si futbalu, basketbalu, pozemný hokej, ale aj biliard. Všetky zariadenia majú bezpečnostné certifikáty.

British International School Bratislava

At the British International School Bratislava, our inspirational learning environment will allow your child to achieve things they never thought possible.

Súkromné detské centrum Jahôdka - materská škola

Nová súkromná materská škola v Banskej Bystrici, ktorá poskytuje nadštandardnú starostlivosť a predškolské vzdelanie pre deti od 2,5 do 6 rokov. Detičky prijímame počas celého roka (aj v období letných prázdnin). Viac informácií môžete nájsť na www.jahodkasdc.skTešíme sa na Vás!

Materské centrum Lúčik

MC Lúčik je tu pre všetky mamičky, oteckov, babičky, deduškov... a ich malé Lúčiky od 0 do 6 rokov.

Detské centrum Zvonček

DC Zvonček je súkromné opatrovateľské zariadenie (jasle) pre deti.Toto minizariadenie funguje na Čiernej Vode od 15. 4. 2011. Poskytujeme celodennú starostlivosť pre deti denne od 7.00 do 17.30 hod. Prijímame deti od 1 do 4 rokov úplne odstavené od kojenia a samostatne chodiace.Nachádzame sa v samostatne stojacom RD s uzavretým dvorom, pieskoviskom, hojdačkami, trampolínou a detským bazénom.Deti majú k dispozícii herňu, kde je veľa hračiek, modelujú, kreslia a skladajú skladačky primerané veku. Spálňa a jedáleň sú osobitné miestnosti.Máme vlastnú domácu kuchyňu, ktorá je pestrá, vyvážená a primeraná, pripravovaná pre deti podľa veku a požiadaviek rodičov. Tri krát do týždňa sme zaviedli výuku angličtiny hravou formou primeronou veku detí. Učíme deti maľovať, modelovať, denne cvičíme, spievame, čítame si rozprávky. Deti v našom kolektíve učíme slušnosti, správaniu sa k svojim kamarátom a samostatnosti pri stolovaní. V našom minikolektíva sa venujeme deťom individuálne a tým eliminujeme negatívne dôsledky zaradenia detí už v rannom veku do veľkých kolektívov (hlavne chorobnosť).Každý rok od nás odchádzajú deti, ktoré sú pripravené tak, že nemajú problém zaradiť sa do "veľkej škôlky" a zvládnuť aj začlenenie do väčšieho kolektívu detí.

Detské centrum Vrakuňáčik

Súkromná materská škôlka pre detičky od 2,5 roka do 6 rokov. Nachádza sa v tichom prostredí mestskej časti Vrakuňa v zrekonštruovanom domčeku s veľkou vlastnou záhradou.Vzdelávací program škôlky je vypracovaný na báze českého praxou overeného konceptu siete škôlok KinderGarten a je určený a prispôsobovaný detičkám všetkých národností.


Hore