Jasle “Detský RAJ“ Kudlákova 4 Bratislava jasle škôlka detské centrum
  • J

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok:7 - 18
Utorok:7 - 18
Streda:7 - 18
Štvrtok:7 - 18
Piatok:7 - 18
Sobota:
Nedeľa:

Prihláška do zariadenia

Máte záujem navštevovať toto zariadenie? Vyplňte prihlášku.

Prihláška

Sledujte nás

Zadajte svoj email a pri každej zmene našich údajov Vás upozorníme.

Môžete nás sledovať aj cez:

Jasle “Detský RAJ“ - Bratislava

V TODDLERS-jasliach “Detský RAJ “ je vytvorená útulná domáca atmosféra, predmetno-vývojové prostredie, ktoré je adaptované k záujmom a potrebám vášho dieťaťa a vybavené rôzneho druhu príručkami a hračkami. S deťmi komunikujú, hrajú sa a dozerajú na ne priateľskí a skúsení pedagógovia.Základom ich pedagogickej činnosti sú vzdelávacie programy novej generácie, pokročilé technológie a najlepšie tradície minulosti, zamerané na harmonický všestranný rozvoj dieťaťa dnes.Organizácia výchovnej, vzdelávacej a na vývoj orientovanej práce v skupinách socializácie sa stáva so zohľadnením individuálnych charakteristík, vekových možností a záujmov každého dieťaťa, základom tejto práce je detská hra a taktiež pedagogické úlohy vývoja dieťaťa.

TODDLER (angl.) – dieťa, ktoré začína len chodiť, dieťa vo veku od 1 roka do 3 rokov. Tento vek je veľmi zložitý a dôležitý tak v duševnom, fyzickom ako aj v psychickom vývoji detí.

V prvých troch rokoch života u dieťaťa sa vyvíja mozog. Vo veku dvoch rokov mozog je sformovaný na 50% vo veku troch rokov – na 80%. U dieťaťa prebieha intenzívny vývoj schopností, formujú sa základy budúceho zdravia, myslenia, rôznych schopností adaptácie na život, dieťa rieši mnohé zložité psychologické úlohy, z ktorých najvýznamnejšou je „oddelenie“ od jeho mamy. U dieťaťa vzniká emocionálny konflikt: na jednej strane je potreba oddeliť sa od matky, na druhej strane potrebuje jej pomoc a podporu. Nie je nič viac vzrušujúce, než sledovať prvé úspechy a objavy svojho dieťaťa. Aktívne a so záujmom vníma okolitý svet, a je veľmi dôležité, keď po jeho boku sú citliví, pozorní, skúsení učitelia, tí, ktorí ho podporia v tomto dobrodružstve a spolu s ním rozdelia radosť z prvých nezávislých úspechov. Hlavnou úlohou v tejto fáze je rozšíriť obzory jeho možností a urobiť dobrodružstvo do sveta vedomostí fascinujúcim.

Pretože každý rodič chce, aby jeho dieťa dostalo to najlepšie.

A to najlepšie je v TODDLERS-jasliach Detský RAJ!!!

TODDLERS-jasle môžu navštevovať deti od doby, kedy začnú samostatne chodiť a až do veku 3 rokov.

V TODDLERS-jasliach Detský RAJ “ je vytvorená útulná domáca atmosféra, predmetno-vývojové prostredie, ktoré je adaptované k záujmom a potrebám vášho dieťaťa a vybavené rôzneho druhu príručkami a hračkami. S deťmi komunikujú, hrajú sa a dozerajú na ne priateľskí a skúsení pedagógovia.

Základom ich pedagogickej činnosti sú vzdelávacie programy novej generácie, pokročilé technológie a najlepšie tradície minulosti, zamerané na harmonický všestranný rozvoj dieťaťa dnes.

Organizácia výchovnej, vzdelávacej a na vývoj orientovanej práce v skupinách socializácie sa stáva so zohľadnením individuálnych charakteristík, vekových možností a záujmov každého dieťaťa, základom tejto práce je detská hra a taktiež pedagogické úlohy vývoja dieťaťa.


  • !!! AKCIA !!!
  • Prvý mesiac 0 € a to preto, že ak si uplatníte príspevok na starostlivosť o dieťa 280€ znížime cenu mesačného školného len na túto čiastku po dobu 1 mesiaca preto keď Vám spätne úrad práce, sociálnych vecí a rodiny vyplatí 280 € vlastne Vás naše služby nebudú stáť nič.

Kontaktný formulár

Captcha obrázok


Galéria

Hore