OZ Vilka deťom Trnavská cesta 67 Bratislava jasle škôlka detské centrum
  • J
  • Š

Kontakty


Prihláška do zariadenia

Máte záujem navštevovať toto zariadenie? Vyplňte prihlášku.

Prihláška

Sledujte nás

Zadajte svoj email a pri každej zmene našich údajov Vás upozorníme.

OZ Vilka deťom - Bratislava

Škôlka Vilka je predškolské zariadenie zamerané na všestranný rozvoj detí tvorivými formami. Mladý a dynamický personál s dlhoročnou praxou, VŠ vzdelaním v odbore a špecializáciou na výtvarnú, hudobnú alebo jazykovú výchovu je zárukou rôznorodých aktivít pre detičky.Hlavný dôraz sa kladie na výuku anglického jazyka, v prípade záujmu rodiča sa pridáva aj španielsky jazyk. Využívame metodiku Jolly Phonics a úzko spolupracujeme s Jolly Phonics centrom v Pezinku.

Škôlka Vilka je predškolské zariadenie zamerané na všestranný rozvoj detí tvorivými formami. Mladý a dynamický personál s dlhoročnou praxou, VŠ vzdelaním v odbore a špecializáciou na výtvarnú, hudobnú alebo jazykovú výchovu je zárukou rôznorodých aktivít pre detičky.Hlavný dôraz sa kladie na výuku anglického jazyka, v prípade záujmu rodiča sa pridáva aj španielsky jazyk. Využívame metodiku Jolly Phonics a úzko spolupracujeme s Jolly Phonics centrom v Pezinku.Rovnako však dbáme aj na predškolskú prípravu v slovenčine. Pracujeme na základe Výchovno-Vzdelávacieho plánu ISCED 0, ktorý si adekvátne prispôsobujeme pre potreby škôlky.Vedenie škôlky momentálne pracuje na rozširovaní priestorov. V najbližších mesiacoch sa plánuje aj otvorenie centra pre poobedňajšie záujmové aktivity a výučbu Jolly Phonics. Následne na september 2015 aj otvorenie Home-school centra pre detičky vo veku 1.-4. ročníka ZŠ. Spolupracujeme s:Jolly Phonics Center PezinokCentrum RafaelSafari Club - Centrum voľného časuTenisový klub Love For TennisŠkola korčuľovania VločkaMgr. Adriana Jarolínová - Speváčik/FidlikantiMiriam Králová - Mia pre detiUsborne Publishing
  • Škôlka Vilka je predškolské zariadenie zamerané na všestranný rozvoj detí tvorivými formami. Mladý a dynamický personál s dlhoročnou praxou, VŠ vzdelaním v odbore a špecializáciou na výtvarnú, hudobnú alebo jazykovú výchovu je zárukou rôznorodých aktivít pre detičky.
  • Hlavný dôraz sa kladie na výuku anglického jazyka, v prípade záujmu rodiča sa pridáva aj španielsky jazyk. Využívame metodiku Jolly Phonics a úzko spolupracujeme s Jolly Phonics centrom v Pezinku.
  • Rovnako však dbáme aj na predškolskú prípravu v slovenčine. Pracujeme na základe Výchovno-Vzdelávacieho plánu ISCED 0, ktorý si adekvátne prispôsobujeme pre potreby škôlky.

Kontaktný formulár

Captcha obrázok


Galéria

Hore