Články

Blogujte a diskutujte

Blog Veľké gymnastické objatie clanok Deti a zdravie

Veľké gymnastické objatie

Na Slovensku funguje nový koncept zdravého životného štýlu, no najmä pohybovejprípravy pre všetky deti od roka a pol až po mládež pod značkou BigHugGym.Jeho špecifickosť je nielen v tom, že sľubuje pre deti bezpečné prostrediepodporujúce ich prirodzenú hravosť a radosť zo života, ale aj to, že ide výlučneo slovenské know-how. Autormi myšlienky sú totiž bývalí profesionálni gymnasti,akrobati a odborníci na telovýchovu – Pavol Mikuš, Daniel Kamenický a Richard Kemko.

Čítať celé
Blog Detské interiérové ihrisko clanok Iné

Detské interiérové ihrisko

Raj pre všetky deti: Na tomto mieste sa do sýtosti vybláznia!

Čítať celé
Blog Online hry pre deti netreba len odsudzovať clanok Pomoc, rady a skúsenosti

Online hry pre deti netreba len odsudzovať

Každej mame ktorá chodí do práce z času na čas pomôže, keď jej dieťa zabaví niekto iný. Keď nemáte to šťastie a nemáte po ruke starkých, alebo je vonku ešte aj škaredo takže dvor nepripadá do úvahy, začnete premýšľať aj na detskými hrami na internete.

Čítať celé
Blog Prečo k nám clanok Iné

Prečo k nám

Jasle Čerešnička začínajú tretí rok svojej činnosti v službe deťom. Našou túžbou bolo vytvoriť taký priestor pre dieťa, aby sa v prirodzene rodinnom a kamarátskom prostredí mohlo rozvíjať vo všetkých smeroch. V emociálnom, morálnom, kognitívnom, pohybovom a edukačnom. Na základe celoživotnej práce s deťmi, odozvy od rodičov a spokojnosti detí myslím, že sa nám tento cieľ darí napĺňať.

Čítať celé
Blog Nemocnica postrach detí - a hlavne rodičov... clanok Deti a zdravie

Nemocnica postrach detí - a hlavne rodičov...

Všetci, čo máme deti, máme hrôzu z predstavy, že sa našim deťom niečo stane a dostanú sa do nemocnice. Keď sa to náhodou nedajbože stane, tak dúfame, že v nemocnici našim deťom pomôžu... A potom príde vytriezvenie...

Čítať celé

Hore